Centru de Antreprenoriat UPBizz | Asociația Română pentru Smart City și Mobilitate
17883
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17883,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Asociația Română pentru Smart City și Mobilitate

PREZENTARE

Asociația Română pentru Smart City și Mobilitate a fost înființată în anul 2016 pentru a veni în sprijinul tuturor instituțiilor, companiilor și persoanelor implicate în dezvoltarea comunităților și orașelor noastre.

 

Comunitatea pe care noi o vizăm este formată din cetățeni, companii și instituții publice implicate activ în dezvoltarea orașelor și preocupate de oferirea continuă a celor mai bune servicii și soluții pentru locuitorii centrelor urbane. Viziunea și determinarea noastră sunt acte de pionierat într-o industrie în plină formare la baza căreia ne aflăm de la începutul proiectelor smart în România.