Centru de Antreprenoriat UPBizz | Surse de finanţare
17827
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17827,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Surse de finanţare

PREZENTARE GENERALĂ

DESPRE

După cum spunea Daniel H. Pink „Un pitch nu este folosit doar pentru a-l impresiona pe celălalt să adopte o idee, ci pentru a oferi ceva atât de atractiv, încât să determine începerea unei conversaţii”. De aceea, în acest stagiu vor fi organizate sesiuni de pitch-ing în faţa unor potenţiali investitori, identificate produse bancare dedicate tinerilor antreprenori şi organizate sesiuni de prezentare sau integrarea acestora în potenţiale proiecte cu finanţare nerambursabilă dezvoltate în cadrul universităţii.

GALERIE FOTO