Tatian Diaconu – CEO CEETRUS România

BIOGRAFIE

Din ianuarie 2012, Tatian Diaconu se află la conducerea Immochan România, una dintre cele mai importante companii de dezvoltare imobiliară din Europa. 5 ani mai târziu, cu o echipă care s-a extins de la 3 la 55 de colegi, Tatian
continuă să creadă în potențialul românesc și pregătește noi proiecte de transformare a comunităților alături de echipa sa. Tatian crede în transformarea situațiilor imposibile în realități posibile, vibrează cu și pentru oameni, îndemnând-i să aducă fiecărei zile un dram de pasiune și curaj.

 

Tatian Diaconu a absolvit Academia Trupelor de Uscat Nicolae Bălcescu din Sibiu. După o carieră de trei ani ca ofițer, a plecat în Franța, unde a urmat cursurile Universității din Le Havre, fiind licențiat cu un master în managementul organizațiilor. Tatian a mai ocupat, pentru Decathlon și Bricostore, funcțiile de manager de expansiune pentru piețele din România, Ungaria și Croația.